Ви відвідуєте уроки фотографії для молоді в міській літній програмі. З вами почав розмовляти студент, який був поруч.
«Привіт, я Соня, я навчаюся в 11 класі середньої школи Ріверв’ю. Це невелика школа, де навчається близько 500 учнів. У нас є позашкiльнi програми, але немає фотографування. Якою є твоя школа? Наскільки вона велика і якi там учні? Які види діяльності там є? Чи можеш ти описати розташування? Я дуже хочу почути всі подробиці про твою школу».
В американських школах учні мають багато завдань і проектів. Я щойно закінчив проект з історії з двома іншими учнями. Це було важко. Розкажи мені про проект, який тобi довелося виконати для якогось предмету. Обов’язково вкажи інформацію про клас і предмет, для якого ти робив проект, якi були труднощі, як тобi допоміг вчитель і чому ти навчився під час виконання проекту.
Коли ти починаєш вчитися у новiй школi - це можливість знайти нових друзів. Які запитання ти ставиш, щоб познайомитись з кимось і дізнатися про цю людиму більше? Напиши принаймні 3-4 запитання, які ти можеш комусь задати. (Ти можеш запитати про їхню сім’ю, чим вони люблять займатися, які заняття їм подобаються, якими заняттями вони займаються після школи, або будь- що інше, що ти хочеш знати.)
Яка людина, на твою думку, є хорошим другом?
Що важливо в дружбі? Розкажи про випадок, коли ти був комусь хорошим другом або хтось був хорошим другом тобi. Детально опишіть дружбу, що трапилося, що ти робив, щоб стати хорошим другом, або як хороший друг допомагав тобi.
Ви прочитали наступну статтю в щотижневій місцевій газеті.
Винагорода за важку працю
Зараз липень, і школи закриті на літні канікули. Але в початковій школі імені Кофі Аннана виглядає так, ніби всі учні третiх та четвертих класів забули про літні канікули. Учні та їхні вчителі наполегливо працювали. З лопатами, зошитами, ручками та коробками вони закінчували науковий проект, який учні розпочали навесні. Кожен клас посіяв насіння моркви, кукурудзи, гороху та кілька невеликих саджанців помідорів.
Їхні овочі росли протягом весни та літа, і тепер їх можна було збирати. Учні записували розмір і кількість овочів, які виросли. Потім їх промили і розсортували по коробках. Ящики з овочами були для мiсцевого банку продуктiв, але всі учнi хотіли спершу їх скуштувати. Вчителі нарізали маленькими шматочками моркви для учнів, які хотіли більше. Звук зі шкільного саду показав, що наступного року науковий проект повториться. Учнi мали змогу дізнатися про садівництво, поділитися їжею з іншими та насолодитися овочами. Сподіваюся, вони будуть насолоджуватися овочами під час вечері та шкільного обіду так само, як вони насолоджувалися овочами, які вони виростили.
Ви натрапили на цю статтю в Інтернеті.
«Тихий герой» М. Янга, місцевого репортера Mountain Press ○ Більшість людей чули історії про громадських героїв, яких бачать усі, про пожежників, які гасять великі пожежі, про рятувальників, які рятують когось, про людину, яка рятує життя чи запобігає серйозній травмі. Усім районам наших міст пощастило мати цих героїв і вшановувати їх так, як належить. ○ У районах також є багато тихих героїв, серед яких Арі Сімс, місцевий житель. Протягом багатьох років Арі підтримував свою вулицю та Логан-парк у чистоті, саджав квіти на розі й тихо працював, щоб підтримувати дитячий майданчик у чистоті та безпеці. Під час його щоденної ранкової прогулянки можна побачити, як він збирає сміття та викидає його в один із сміттєвих контейнерів. Більшість людей не вважали сміттєві контейнери інструментом героя, але роками Логан Парк не мав достатньо сміттєвих контейнерів. Єдине відро для сміття виявилося замалим для сімейних пікніків усіх відвідувачів парку. У результаті люди викидали сміття під дерева або просто залишали його де завгодно, або дехто забирав сміття додому. Зібравши сміття у великий мішок на початку цього літа, Арі попросив у керівництва міста більше контейнерів.
Міська документація показала, що в парку було десять нових сміттєвих контейнерів, але під час перевірки було виявлено, що сталася помилка, і контейнери так і не були доставлені. Наступного тижня в парку розмістили смiттєвi баки, що здивувало відвідувачів парку. Маленькі діти бігли користуватися яскраво-зеленимри баками для сміття i його переробки.
Коли у вечірніх новинах показали історію про сміттєві баки, Арі не хотів з’являтися на телебаченні, але погодився поговорити зі мною про цю історію. Я дізнався, що минулого тижня сусіди почали намагатися замінити обладнання дитячого майданчика на новіше, безпечніше та цікавіше. Вони звернулися до міських та сусідніх підприємств, щоб попросити пожертви. Раптом з’явився інтерес до парку. Тихе зусилля Арі з прибирання сміття призвело до того, що сусіди захотіли покращити умови для сімей, дітей та всіх відвідувачів парку.
Все почалося зі сміттєвого баку.